کتاب‌های فریبا وفی برای بازار تابستانه رمان تجدید چاپ شدند

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۰۰
 
 
فريبا وفي از تجدید چاپ تازه سه رمانش با نام‌های «رازي در كوچه‌ها»، «ماه كامل مي‌شود» و «روياي تبت» در تابستان امسال خبر داد.-
فريبا وفي
 
فريبا وفي
وفي به خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا) گفت: رمان «ماه كامل مي‌شود» به چاپ سوم، رمان «روياي تبت» به چاپ نُهم و رمان «رازي در كوچه‌ها» از سوی نشر مرکز به چاپ پنجم رسيده است. 

فريبا وفي متولد بهمن سال 1341 در تبريز است. وي از نوجوانی به داستان‌نویسی علاقه‌مند بود و در آن دوران چند داستان کوتاهش در گاهنامه‌های ادبی منتشر شدند.
 
وفي نخستين داستانش را با نام «راحت شدی پدر» در سال 1367مجله آدینه چاپ کرد كه بعدها آن را داستاني خودجوش‌ و شهودي خواند.

نخستین مجموعه داستان‌های کوتاه او به نام «در عمق صحنه» در سال 1375 منتشرشد و دومين مجموعه، با نام «حتی وقتی می‌خندیم» در سال 1387 به چاپ رسید.

نخستین رمان او «پرنده من» در سال 1381 منتشر شد که مورد استقبال منتقدان قرار گرفت. این کتاب برگزيده جایزه بهترین رمان سال 1381 و برنده جایزه دومین دوره جایزه ادبی یلدا شد و از سوی بنیاد جایزه ادبی مهرگان و جایزه ادبی اصفهان مورد قدردانی قرار گرفت.

سومين رمان وفي با نام «روياي تبت» در سال 1384 منتشر شد كه چندين جايزه چون جايزه بهترين رمان هوشنگ گلشيري و مهرگان ادب را به دست آورد. 

«در عمق صحنه»، «حتي وقتي مي‌خنديم»، «پرنده من»، «ترلان»، «روياي تبت»، «رازي در كوچه‌ها»، «همه افق»، «ماه كامل مي‌شود» و «در راه ويلا» از آثار اين نويسنده هستند. 

خبرنگار: بيتا ناصرShare/Save/Bookmark
کد مطلب: 176533