" ارمغان طوبي " 70 عنوان كتاب به نمايشگاه كتاب مي‌آورد

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۸۶ ساعت ۱۲:۳۸
 
 
نشر " ارمغان طوبي " قم با 70 عنوان در زمينه دين و ادبيات در بيستمين نمايشگاه بين المللي كتاب تهران شركت مي كند .
" ارمغان طوبي "  70 عنوان كتاب به نمايشگاه كتاب مي‌آورد
 
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران ( ايبنا )،از ميان اين آثار، 15 عنوان را كتاب هاي تازه نشر " ارمغان طوبي " تشكيل مي دهد. 

شاخص ترين تاليف تازه نشر " ارمغان طوبي " در نمايشگاه دو اثر از كريم محمود حقيقي با عنوان هاي " تازيانه هاي سلوك " و " ساغر سحر " است. 

" تازيانه هاي سلوك " 200 نكته در باب مسايل اخلاقي و سلوك عرفاني را از ميان آيات قرآن كريم ، احاديث معصومين (ع) و سخنان منظوم و منثور عرفاي ايراني با ذكر منبع  شامل مي‌شود. به عنوان نمونه در تازيانه 112 آمده است :" تن آدمي از حمل بار خسته و فرسوده مي شود تا بدان حد كه تاب آن ندارد ولي در همين تن جوهر ديگري است كه هر آنچه بارش بيشتر شود تازگي و فرحش بيشتر باشد .( طهارت الاعراق از ابن مسكويه ) 

نويسنده در اين كتاب از منابع متعدد از جمله " سند الرسول " ، " كليات شمس تبريزي " ، " علل الشرايع " ، " مثنوي معنوي " ، " اسرار نامه " و ... استفاده كرده است . 

" تازيانه هاي سلوك " در 160 صفحه و بهاي 20 هزار ريال با شمارگان 3 هزار نسخه در نمايشگاه بين المللي كتاب تهران عرضه مي شود . 

" ساغر سحر " در 38 بخش به بيان عرفاني نيايش و نماز شب بدون اشاره مستقيم به آداب ظاهري نماز شب اختصاص يافته است كه در 224 صفحه و شمارگان 3 هزار نسخه با بهاي 26 هزار ريال در اختيار مخاطبان قرار مي گيرد. 

تاكنون از نويسنده اين دو اثر سي كتاب عرفاني از جمله " هد هد صبا " ، " بانگ جرس " ، " آداب سلوك قرآني " و ... به چاپ رسيده است .

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 1745