۱
 
همزمان با سالروز بعثت پیامبر اسلام(ص)

کتاب‌هایی درباره بعثت و حضرت محمد(ص) معرفی شدند

 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۰۰
 
 
کتاب‌های «پیامبر پایه‌گذار تشیع»، «پیامبر از ولادت تا بعثت» و «محمد(ص) و پیامبران» از سوی نشر دلیل ما روانه بازار کتاب‌ شدند.-
کتاب‌هایی درباره بعثت و حضرت محمد(ص) معرفی شدند
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، کتاب «پیامبر پایه‌گذار تشیع» را علی‌اکبر مهدی‌پور نوشته است. وی در این نوشتار احادیثی را از پیامبر اسلام(ص) که در آن‌ها شیعیان معرفی شده‌اند، بیان می‌کند.

مخاطبان کتاب «پیامبر پایه‌گذار تشیع» عموم علاقه‌مندان به این حوزه‌اند. مطالب این نوشتار در برگیرنده احادیث روایی حضرت محمد(ص) و ترجمه آن‌هاست. چاپ دوم کتاب «پیامبر پایه‌گذار تشیع» در 64 صفحه و به بهای 13 هزار ريال روانه بازار نشر شده است.

همچنین کتاب «پیامبر از ولادت تا بعثت» را حیدر مظفری به رشته تحریر در آورده است و در آن از مباحثی نظیر شخصیت فردی و خانوادگی رسول‌الله(ص)، حامیان پیامبر اسلام(ص)، نشانه‌های پیامبر اسلام(ص)، رفتارها، اخلاق و جایگاه اجتماعی ایشان، سیره عبادی و ازدواج فرزندان حضرت محمد(ص) سخن به میان می‌آید.

این نوشتار با 284 صفحه و به بهای 32 هزار ريال از سوی نشر دلیل ما منتشر شده است.

همچنین کتاب «محمد(ص) و پیامبران» به قلم فرید مسعودی درباره حدیثی از حضرت علی(ع) نوشته شده است. این اثر در قالب سوالات گوناگونی از پیامبران الهی طراحی شده، سوالاتی که برتری خصوصیات حضرت محمد(ص) از سایر انبیای خدا را بیان می‌کنند.

پرسش و پاسخ این نوشتار به گونه‌ای است که از بزرگی و ارزش انبیای الهی کاسته نشده بلکه ارزش‌های والای خاتم‌الانبیا(ص) نمایان شده است.

چاپ دوم کتاب «محمد(ص) و پیامبران» در 84 صفحه و به بهای 15 هزار ريال با زبانی ساده ویژه عموم مخاطبان منتشر شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 170326
 


 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷-۰۱-۲۳ ۱۲:۵۵:۳۰
درمورد خود عید مبعث (224980)