امام جمعه استان لرستان در بازدید از نمایشگاه:

نمایشگاه کتاب منبع بصیرت‌بخشی به جامعه است

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۰۷
 
 
امام جمعه استان لرستان گفت: حماسه‌آفرینی در دو حوزه سیاسی و اقتصادی بدون کسب آگاهی و بصیرت ممکن نیست و نمایشگاه کتاب منبع بصیرت‌بخشی به جامعه است.-
نمایشگاه کتاب منبع بصیرت‌بخشی به جامعه است
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، علی اصغر عنابستانی در بازدید از سالن یاس(کارنامه نشر 1391) به ستاد خبری بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: امسال با ایجاد غرفه کارنامه نشر سال 91، نمایشگاه کتاب رشد چشمگیری کرده است؛ چراکه اطلاع‌رسانی در زمینه تازه‌های نشر و سهولت در انتخاب برای علاقه‌مندان به کتاب، رشد فرهنگی جامعه را ترسیم می‌کند.

وی با بیان این‌که انتشار کتاب گویای رشد علمی و خلاقیت و نوآوری یک جامعه است، افزود: با برگزاری هر ساله نمایشگاه کتاب و تشویق و ترغیب مردم به مطالعه می‌توانیم زمینه پیشرفت کشور را فراهم کنیم.

استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: مقام معظم رهبری شاخصه اصلی پیشرفت ملت ایران را در رشد علمی و فرهنگی عنوان می‌کنند و این پیشرفت علمی با تولید فکر و نشر آثار نو و خلاق در حوزه کتاب محقق می‌شود.

وی با اشاره به نامگذاری امسال به نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی افزود: حماسه‌آفرینی در دو حوزه سیاسی و اقتصادی بدون کسب آگاهی و بصیرت ممکن نیست و نمایشگاه کتاب منبع عظیم بصیرت‌بخشی به جامعه است. بنابراین، پایه و اساس ماندگاری، خلق حماسه در دانایی و کتاب است.

بیست ‌و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا 21 اردیبهشت ماه در مصلای امام‌خمینی (ره) برپاست.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 167849