گردهمایی مترجمان کتاب‌های محبوب در شهر کتاب مرکزی

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۱۰
 
 
نشست مترجمان محبوب‌ترین و پرمخاطب‌ترین کتاب‌های فروشگاه شهر کتاب مرکزی، دوشنبه 16 اردیبهشت، برگزار می‌شود. عباس پژمان، لیلی گلستان، پیمان خاکسار و محمد اسماعیل‌زاده از مترجمان مهمان این برنامه هستند.-
گردهمایی مترجمان کتاب‌های محبوب در شهر کتاب مرکزی
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از فروشگاه مرکزی شهرکتاب، نشست مترجمان محبوب‌ترین و پرمخاطب‌ترین کتاب‌های فروشگاه شهر کتاب مرکزی، روز دوشنبه، 16 اردیبهشت، از ساعت 18 در فروشگاه مرکزی شهر کتاب برگزار خواهد شد. 

در این مراسم که شرکت‌کنندگان در رای‌گیری نیز در آن حضور خواهند داشت، مترجمانی چون عباس پژمان، لیلی گلستان، پیمان خاکسار و محمد اسماعیل‌زاده دعوت شده‌اند تا درباره آثار برگزیده مخاطبان صحبت کنند.

این مرکز در زمستان سال گذشته، طی فراخوانی از مخاطبان خود خواست تا محبوب‌ترین کتاب‌های خود را در حوزه‌های مختلف معرفی کنند تا به این ترتیب در یک رای‌گیری مردمی با عنوان «کتاب محبوب من»، پرمخاطب‌ترین کتاب‌ها معرفی و با دیگران به اشتراک گذاشته شود.  این رای‌گیری طی یک ماه از طریق توزیع فرم میان مشتریان فروشگاه مرکزی شهرکتاب انجام شد و در آن بیش از 400 عنوان کتاب معرفی و 9 کتاب نیز حائز بیشترین رای شدند.

فروشگاه مرکزی شهر کتاب در خیابان دکتر شریعتی، نرسیده به  خیابان معلم، نبش کوچه کلاته واقع شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 167306