برای ارایه در نمایشگاه صورت گرفت

انتشار فیلمنامه‌های مشترک سیدمهدی شجاعی با مجیدی و بهزادپور

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۰۱
 
 
فیلمنامه‌های «چشم خفاش» و «تیر چراغ برق» از آثار مشترک سیدمهدی شجاعی با مجید مجیدی و بهزاد بهزادپور توسط انتشارات کتاب نیستان برای عرضه به نمایشگاه کتاب می‌آیند. این ناشر همچنین مجموعه کاریکلماتور «دسته هاون» را نیز برای عرضه در نمایشگاه آماده انتشار کرده است.-
سید مهدی شجاعی
 
سید مهدی شجاعی

سیدمظفر شجاعی، مدیر اجرایی انتشارات کتاب نیستان درباره جدیدترین تولیدات این انتشاراتی به خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) گفت:‌ فیلمنامه‌های «چشم خفاش» و «تیر چراغ برق» جدیدترین کتاب‌های انتشارات کتاب نیستان هستند که در نمایشگاه کتاب عرضه خواهند شد. 

وی افزود: «تیر چراغ برق» یک فیلمنامه طنز، اثر مشترک سید مهدی شجاعی، مجید مجیدی و بهزاد بهزادپور است. «چشم خفاش» نیز که تالیف مشترک سیدمهدی شجاعی و بهزاد بهزادپوراست، فیلمنامه‌ای در حوزه دفاع مقدس است که با شمارگان هزار و 200 نسخه منتشر شده است. 

شجاعی همچنین درباره مجموعه کاریکلماتور گفت: «دسته هاون» مجموعه کاریکلماتور اسماعیل جوکار نیز یکی دیگر از آثار جدید نشر کتاب نیستان برای عرضه در نمایشگاه است. تصاویر این کتاب به صورت ترکیب عکس و گرافیک، طراحی شده و قطع آن جیبی است. 

مدیر اجرایی انتشارات کتاب نیستان در پایان گفت: مکان غرفه انتشارات کتاب نیستان در بیست‌وششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، در راهروی 14، غرفه 19 تعیین شده است. امیدوارم که مخاطبان دسترسی مناسب و آسانی به این عرفه داشته باشند.

فیلمنامه‌های «چشم خفاش» اثر مشترک سیدمهدی شجاعی و بهزاد بهزادپور با شمارگاه هزار و 200 نسخه، 208 صفحه و بهای 10 هزار تومان منتشر شده است. 

همچنین فیلمنامه «تیر چراغ برق» اثر مشترک شجاعی، بهزادپور و مجید مجیدی با شمارگان هزار و 200 نسخه، 68 صفحه و بهای چهار هزار و 800 تومان روانه کتابفروشی‌ها شده است. 

مجموعه کاریکلماتور «دسته هاون» اسماعیل جوکار نیز از سوی این نشر در 48 صفحه و بهای دو هزار و 200 تومان در نمایشگاه کتاب عرضه خواهد شد.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 166699