ابوالفضل زرویی‌نصرآباد فردا از بیمارستان مرخص می‌شود

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۳۶
 
 
ابوالفضل زرویی‌نصرآباد، طنزپرداز و شاعر که در پی حمله قلبی مدتی در بیمارستان بستری بود، فردا مرخص می‌شود. به گفته برادر وی، پزشکان برای این نویسنده و طنز‌پرداز حدود یک ماه استراحت در منزل تجویز کرده‌اند.-
ابوالفضل زرویی نصرآباد
 
ابوالفضل زرویی نصرآباد

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، محمد زرویی نصرآباد، برادر ابوالفضل زرویی نصرآباد گفت: با دستور پزشکان بیمارستان کسری، برادرم فردا مرخص می‌شود.

وی اضافه کرد: پزشکان همچنین برای ایشان یک ماه استراحت تجویز کرده‌اند که باید در منزل بمانند. همچنین دوره‌هایی مانند چند جلسه فیزیوتراپی برایشان تجویز شده است که پس از طی این مدت استراحت و دوره‌های درمانی، به‌زودی سلامت خود را باز خواهند یافت.

ابوالفضل زرویی نصرآباد، شاعر، نویسنده و طنزپرداز، متولد 15 اردیبهشت 1348 است. وی تاکنون با نشریاتی چون همشهری، گل‌آقا، جام جم، انتخاب، زن، ایرانیان، مهر و کیهان ورزشی همکاری داشته است.

دو کتاب «تذکرة‌المقامات»، «افسانه‌‌های امروزی» و همچنین نخستین «وقایع‌نامه طنز ایران»(کار مشترک او و همسرش فریبا فرشادمهر) از آثار منتشر شده این شاعر و طنزپرداز هستند.

وی شامگاه شنبه (17 فروردین) پس از سکته قلبی به بیمارستان امیرالمومنین(ع) و سپس به بیمارستان کسری منتقل شد. زرویی روز 26 فروردین، یک عمل جراحی قلب را نیز با موفقیت پشت سر گذاشت و اکنون حال وی بهبود یافته و در دوران نقاهت خود را سپری می‌کند.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 166204