با معرفی پنج برگزیده برگزار می‌شود

اختتامیه جشنواره خاطره‌نویسی دفاع مقدس خوزستان

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۰۶
 
 
جشنواره خاطره‌نویسی دفاع مقدس استان خوزستان با معرفی پنج برگزیده به کار خود پایان می‌دهد. این جشنواره در بخش ویژه‌ای با عنوان «باب‌الفتح» یک برگزیده معرفی خواهد کرد.-
تصویر تزیینی است
 
تصویر تزیینی است
بتول دوست‌علی‌وند به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، گفت: آیین اختتامیه جشنواره خاطره‌نویسی استان خوزستان با معرفی پنج نویسنده برگزیده و چهار نویسنده شایسته تقدیر به کار خود پایان خواهد داد. در بخش ویژه زنان این جشنواره دو بانو به عنوان برگزیده انتخاب شده‌اند. 

مدیر ادبیات و انتشارات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خوزستان با بیان این‌که «320 اثر به دبیرخانه این جشنواره از 225 شرکت کننده ارسال شده بود» اظهار کرد: «باب‌الفتح» نام بخش ویژه عملیات ثامن‌الائمه(ع) در این جشنواره بود که یک نفر شایسته تقدیر دارد. 

وی افزود: اختتامیه جشنواره خاطره‌نویسی دفاع مقدس خوزستان با حمایت کانون فرهنگی هنری مساجد شهر آبادان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از ساعت 9 صبح پنجشنبه (17 اسفند‌ماه 91) در تالار مهر شهر آبادان آغاز می‌شود. 

دوست‌علی‌وند از حجت‌الاسلام والمسلمین علی ابراهیمی‌پور، امام جمعه شهر آبادان، عبد‌المجید عقیلی، مدیر اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خوزستان و نمایندگانی از اداره کل ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی استان به عنوان سخنرانان و میهمانان ویژه آیین اختتامیه این جشنواره‌ نام برد و گفت: رزمندگان دفاع مقدس استان خوزستان هم در این آیین حاضر می‌شوند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 163658