برگزاری مرحله دوم از نمایشگاه کتاب دانشگاهی

14 بهمن 1391 ساعت 20:57

دومین مرحله از نمایشگاه‌های کتاب ازفردا، 15 بهمن ماه آغاز به کار می‌کند. این نمایشگاه‌ها به کوشش مرکز نشر دانشگاهی در دانشگاه‌های مختلف برپا می‌شود و دانشگاه علامه طباطبایی نخستین میزبان این نمایشگاه در دور دوم آن است.-


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، دومین مرحله از نمایشگاه کتاب دانشگاهی به مناسبت آغاز نیم‌سال دوم تحصیلی از 15 بهمن آغاز می‌شود. «مرکز نشر دانشگاهی» پیش از این نیز با هدف دسترسی آسان و تسهیل روند خرید کتاب برای دانشجویان، اقدام به برگزاری نمایشگاه کتاب در تهران و شهرستان‌ها با تخفیف ویژه کرده بود.

به گفته مدیر روابط عمومی مرکز نشر دانشگاهی نخستین میزیان این نمایشگاه‌ها دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی است. از دانشگاه‌های دیگر می‌توان به دانشگاه‌های صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، تهران، خوارزمی، خواجه نصیر طوسی، شهید بهشتی، شهید چمران اهواز، صنعتی اصفهان، شیراز و دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات نام برد. زمانبندی نمایشگاه‌ها به‌زودی در سایت مرکز نشر دانشگاهی به نشانیwww.iup.ac.ir به طور کامل اعلام می‌شود.

مریم طاهریان با اعلام این خبر افزود: در دور دوم نمایشگاه‌ها، 16 عنوان کتاب جدید به چاپ رسیده که در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. همچنین برخی از آثار هم که چاپ آن‌ها به پایان رسیده بود بازچاپ شده که در نمایشگاه‌ها توزیع خواهند شد.

کتاب‌های ارایه شده در این نمایشگاه‌ها در حوزه‌ها و رشته‌های علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی، واژه‌نامه، فرهنگ‌ها و واژگان هستند.

طاهریان ادامه داد: در این نمایشگاه 11 نشریه مرکز نشر دانشگاهی نیز با تخفیف در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهند گرفت. «نشر دانش»، «نامه‌ ایران باستان»، «زبان‌شناسی»، «معارف»، «باستان‌شناسی و تاریخ»، «پژوهش‌های ایران‌شناختی»، «لقمان» در حوزه علوم انسانی و «شیمی»، «فیزیک»، «نشر ریاضی»، و مجله بهداشت عناوین این نشریاتند که متناسب با دانشگاه برگزارکننده نمایشگاه همراه با کتاب‌ها عرضه خواهند شد.

استادان و دانشجویان می‌توانند با مراجعه به این نمایشگاه‌ها از تخفیف 15 تا 30 درصدی آثار مرکز نشر دانشگاهی استفاده کنند.


کد مطلب: 160788

آدرس مطلب: http://www.ibna.ir/fa/doc/naghli/160788/برگزاری-مرحله-دوم-نمایشگاه-کتاب-دانشگاهی

ایبنا
  http://www.ibna.ir