به همت نشر «نویسنده» استان مرکزی

«نام‌نامه اندیشمندان ایرانی علوم اجتماعی» منتشر می‌شود

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۳۰
 
 
مدیرمسوول نشر «نویسنده» استان مرکزی از انتشار کتاب «نام‌نامه اندیشمندان ایرانی علوم اجتماعی» به کوشش پرفسور عبدالعلی لهسایی خبر داد.-
تصویر تزیینی است
 
تصویر تزیینی است
علی فرهادی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، اظهار کرد: محتوای این نوشتار به معرفی اندیشمندان ایرانی در رشته‌های علوم اجتماعی، جامعه‌شناسی و مردم‌شناسی می‌پردازد.

وی با بیان این که در این اثر نام و نشانی الکترونیکی بیش از 700 جامعه‌شناس آورده شده است، ادامه داد: کتاب «نام‌نامه اندیشمندان ایرانی علوم اجتماعی» بر اساس ترتیب الفبایی تدوین شده و مانند پل ارتباطی به ارایه اطلاعات درباره محل تحصیل، محل تدریس، رشته، گرایش و نشانی الکترونیکی افراد برجسته این رشته‌ها به مخاطبان خود عرضه می‌کند.

مدیرمسوول نشر «نویسنده» بیان کرد: لهسایی محتوای کتاب «نام‌نامه اندیشمندان ایرانی علوم اجتماعی» جامعه‌شناسان را به چهار نسل تقسیم کرده است و اطلاعاتی از نخستین جامعه‌شناسانی که رشته علوم اجتماعی غرب را به ایران آوردند تا جامع‌شناسان امروزی را به مخاطبان خود که همان استادان و دانشجویان سراسر ایران و جهانند، ارایه می‌دهد. 

فرهادي گفت: نخستین چاپ کتاب «نام‌نامه اندیشمندان ایرانی علوم اجتماعی» با شمارگان یک هزار نسخه، 96 صفحه و به بهای 35 هزار ريال به زودی از سوی نشر «نویسنده» استان مرکزی روانه بازار کتاب خواهد شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 160229