مهكامه چند کتاب گردشگری را به کتابفروشی‌ها روانه كرد

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۰۳
 
 
چهار کتاب در حوزه گردشگری از سوی انتشارات مهکامه راهی بازار کتاب شده‌اند و دو کتاب دیگر نیز در همین حوزه به‌زودی منتشر می‌شوند. «آمار و احتمالات در جغرافیا» نیز از همین انتشارات به زیر چاپ خواهد رفت.-
مهكامه چند کتاب گردشگری را به کتابفروشی‌ها روانه كرد
 
راحله قنبری به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، گفت: کتاب «توسعه گردشگری روستایی» (محلی‌گرایی و تغییرات فرهنگی) نوشته «واندا جورج»، «هدر مایر» و «دانلد جی. رید» که توسط محمدرضا رضوانی، مهدی رمضان‌زاده و محمدامین خراسانی ترجمه شده است. این کتاب در حوزه گردشگری به اصول و مبانی این حوزه در روستاها می‌پردازد.

مدیر انتشارات مهکامه افزود: کتاب‌های «جاذبه‌های گردشگری (مفاهیم و اصول)» نوشته سعید داغستانی، «جغرافیای جهانگردی ایران» به‌قلم اسماعیل قادری و «آداب معاشرت و الگوهای رفتاری در صنعت گردشگری» به‌کوشش جلال نصیریان از دیگر کتاب‌های حوزه گردشگری‌اند که از سوی این انتشارات چاپ شده‌اند.

قنبری بیان کرد: کتاب‌های «برنامه‌ریزی توسعه گردشگری در کشورهای در حال توسعه» از «ریچارد شارپلی» و «دیلی تلفر» با ترجمه حمید ضرغام بروجنی و زهرا نکویی، «مفاهیم کلیدی در مطالعات گردشگری» از «ملانی اسمیت» با ترجمه جعفر باپیری، همچنین «آمار و احتمالات در جغرافیا‏‫» تالیف سیده صدیقه حسنی‌مهر نیز از کتاب‌هایی به‌شمار می‌آیند که به‌زودی زیرچاپ می‌روند تا به دست پژوهشگران حوزه گردشگری و جغرافیا برسند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 157132