همراه با «دخترم عشق ممنوع!» و «كتاب نيست»

«رز گمشده» با «نامحرم» براي چندمين‌بار به كتابفروشي‌ها آمد

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۲۷
 
 
رمان‌های «دخترم عشق ممنوع!»، نامزد دریافت هجدهمین دوره جایزه کتاب فصل، «رز گمشده»، «نامحرم» و مجموعه شعر «كتاب نیست» از کتاب‌های حوزه ادبیات نشر آموت در نوبت چاپ‌های مجدد راهی بازار کتاب شدند.-
تصویر جلد رمان «دخترم عشق ممنوع!»
 
تصویر جلد رمان «دخترم عشق ممنوع!»
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، یوسف علیخانی،‌ مدیر نشر آموت گفت: چند رمان و مجموعه داستان پر مخاطب نشر آموت به چاپ‌های مجدد رسیدند. یکی از این آثار رمان «دخترم عشق ممنوع!» نوشته شهلا آبنوس است که برای بار دوم به چاپ می‌رسد. این کتاب سال گذشته(1390) منتشر شد. 

وی افزود: محور اصلی این رمان گوشه‌هایی از اوضاع اجتماعی و فرهنگی برخی اقشار جامعه ايرانی را در دهه 60 همراه با مسایل حاشيه جنگ، تقابل زندگی شهری با روستایی در  قالب داستانی عاطفی درباره دختر و پسری جوان مرور کرده است.

علیخانی در ادامه گفت: رمان «رز گمشده» نوشته سردار اوزکان با ترجمه بهروز دیجوریان نیز به چاپ چهارم رسید. این رمان 224 صفحه دارد و با شمارگان هزار و 100 نسخه و بهای هشت هزار و 500 تومان در اختیار مخاطبان قرار گرفته است. همچنین رمان «نامحرم» نوشته یاسر نوروزی نیز سومین چاپ خود در نشر آموت را تجربه کرد. این رمان نیز در 424 صفحه، با شمارگان هزار و 100 نسخه و بهای 15 هزار تومان منتشر شده است.

مدیر نشر آموت در پایان به چاپ جدید مجموعه شعر «كتاب نیست» اشاره کرد و گفت: مجموعه شعر «نیست» سروده علیرضا روشن نیز در این انتشارات به چاپ پنجم رسیده است. این مجموعه با شمارگان هزار و 100 نسخه، 112 صفحه و بهای چهار هزار تومان به کتابفروشی‌ها فرستاده شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 157057