با حضور صادق کرمیار و یوسفعلی میرشکاک در فرهنگسرای ارسباران

«ماه به روایت آه»رونمایی می‌شود

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۲۹
 
 
رمان «ماه به روایت آه» نوشته ابوالفضل زرویی‌نصرآباد، سه‌شنبه (هفت آذر) رونمایی و نقد می‌شود. در این نشست صادق کرمیار و یوسفعلی میرشکاک سخنرانی می‌کنند.-
تصویر روی جلد «ماه به روایت آه»
 
تصویر روی جلد «ماه به روایت آه»
مظفر شجاعی به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) گفت: مراسم رونمایی و نقد رمان «ماه به روایت آه» با حضور شهرام شکیبا به عنوان مجری، صادق کرمیار و یوسفعلی میرشکاک به عنوان منتقد عصر سه‌شنبه (هفت آذر) برپا می‌شود.

رمان «ماه به روایت آه» به تازگی در 189 صفحه و از سوی انتشارات کتاب نیستان راهی بازار کتاب شده و مجموعه‌ای از روایت‌ها درباره زندگی حضرت ابوالفضل(ع) و گوشه‌های كمتر شناخته شده از زندگی ایشان است.

زرویی‌نصرآباد در زمانی که نگارش این رمان را در دست داشت به «ایبنا» گفته بود: «علاقه شخصی من به شخصيت حضرت ابوالفضل(ع)، همراه با دلگرمی‌های انتشارات «كتاب نيستان» در اين‌باره، سبب شد كه با وجود كمبود منابع به نگارش اين كتاب ادامه بدهم.»

«مروج الذهب» مسعودی، تاريخ‌نگار قرن چهار و «موسوعة ‌الامام‌حسين» از منابعی هستند که زرویی‌نصرآباد در نگارش این کتاب از آن‌ها بهره گرفته است.

نشست رونمایی و نقد و بررسی رمان «ماه به روایت آه» سه‌شنبه (هفت آذر) ساعت 17 در فرهنگسرای ارسباران، واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 155090