در باغ موزه آب:

مراسم تجلیل از پدیدآورندگان کتاب‌های طراحی صنعتی برگزار می‌شود

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۰۳
 
 
«مراسم تجلیل از پدیدآورندگان کتاب‌های ارزنده طراحی صنعتی» جمعه 26 آبان در باغ موزه آب برگزار خواهد شد. برپایی نمایشگاه کتاب‌های حوزه طراحی صنعتی و رونمایی از چهار کتاب از برنامه‌های دیگر این مراسم‌اند.-
پوستر این مراسم
 
پوستر این مراسم

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، مراسم رونمایی از چهار کتاب حوزه طراحی صنعتی و تجلیل از مولفان آن‌ها از ساعت 9 تا 13 جمعه، 26 آبان برگزار می‌شود.

مریم طاهریان، مدیر روابط عمومی مرکز نشر دانشگاهی، با اعلام این خبر اظهار کرد: یکی از این چهار اثر برگزیده از سوی این مرکز منتشر شده است و در روز برگزاری این مراسم علاوه بر رونمایی از چهار اثر برگزیده حوزه طراحی صنعتی، از مولفان این کتاب‌ها نیز قدرداني خواهد شد.

به گفته طاهریان، این مراسم در دو بخش جداگانه برگزار می‌شود. بخش نخست آن سخنرانی برخی از ناشران و دست اندرکاران انتشار کتاب‌های طراحی است. دکتر سلیمانی، مدیر گروه طراحی صنعتی دانشگاه الزهرا(س) و مدیر انتشارات «ژاله»، علی فرازمند، معاون پژوهشی مرکز نشر دانشگاهی، مجید میردشتی، مدیر انتشارات میردشتی و ورپشتی مدیر انتشارات وارش افرادی‌اند که در این بخش سخنرانی می‌کنند.

طاهریان افزود: «فصلنامه چهار باغ» به عنوان مجری این برنامه، در صدد است در بخش دوم مراسم، از چهار کتاب برگزیده‌ای که در یک سال گذشته در حوزه طراحی صنعتی منتشر شده‌اند، تجلیل کند. استاد میرفندرسکی، فارغ‌التحصیل رشته طراحی صنعتی و نماینده سابق دفتر توسعه صنعت سازمان ملل متحد، مهمان ویژه این بخش است. در پایان این مراسم نیز جلسه پرسش و پاسخی با حضور پدیدآورندگان این چهار کتاب برگزار می‌شود.

این بخش با سخنرانی استاد میرفندرسکی، فارغ التحصیل رشته طراحی صنعتی و نماینده سابق دفتر توسعه صنعت سازمان ملل متحد و جلسه پرسش و پاسخ با حضور پدیدآورندگان چهار کتاب یادشده همراه خواهد بود.

برگزاری نمایشگاهی از آخرین کتاب‌های منتشر شده رشته طراحی صنعتی و ارایه تخفیف از برنامه‌های جنبی این نشست به شمار می‌آیند.

برگزارکنندگان این مراسم از 12 پدیدآورنده دیگر کتاب که مهم‌ترین کتاب‌های طراحی صنعتی را در این سال‌ها منتشر کرده‌اند در مراسمی قدرداني مي‌شوند.

این مراسم  جمعه، 26 آبان از ساعت 9 صبح در سالن اجتماعات باشگاه خانواده سینمای قلهک به نشانی خیابان شریعتی، ایستگاه متروی قلهک، خیابان یخچال، باغ موزه آب برگزار می‌شود.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 154374