با تدریس محمدجواد جزینی در انتشارات هزاره ققنوس

دو دوره مبانی و پیشرفته داستان‌نویسی آغاز به کار می‌کنند

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۴۶
 
 
رضا حاجی‌آبادی، مدیر انتشارات «هزاره ققنوس» از آغاز به کار دو دوره مبانی و پیشرفته کارگاه‌های داستان‌نویسی جواد جزینی از چهارشنبه هفته جاری در دفتر این انتشارتی خبر داد. برآیند این کارگاه‌ها به صورت کتاب به چاپ می‌رسند.-
رضا حاجی‌آبادی
 
رضا حاجی‌آبادی

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، حاجی‌آبادی، مدیر انتشارات هزاره ققنوس درباره آغاز به کار این کارگاه‌ها توضیح داد: این کارگاه‌ها به دو دوره مبانی و پیشرفته تقسیم شده‌اند که در یک روز، هر دو دوره برگزار می‌شوند.
 
وی افزود: زمان دوره مبانی این کلاس‌ها از ساعت 14 تا 16 و دوره پیشرفته داستان‌نویسی از ساعت 16 تا 18 است که هر چهارشنبه در دفتر انتشارتی هزاره ققنوس برگزار می‌شوند. این کارگاه‌ها در حال حاضر با اضافه شدن چند هنرجو به حد نصاب می‌رسند، ولی در هر حال آغاز به کار جدی این دوره‌ها از چهارشنبه هفته جاری، ‌3 آبان خواهد بود.
 
به گفته حاجی‌آبادی، خروجی این کلاس‌ها به صورت کتاب منتشر خواهد شد و تا به حال از هنرجویانی که در در دوره‌های پیشین به طور حرفه‌ای نگارش داستان را ادامه داده‌اند، چند کتاب از سوی این انتشاراتی راهی بازار کتاب شده است.

حاجی‌آبادی درباره رویکرد این ناشر از برپایی این کلاس‌ها توضیح داد: هدف اصلی این کارگاه‌ها ورود به بحث رمان است و بر آنیم تا حوزه داستان را در وضعیتی که این حوزه کمتر از سوی ناشران دولتی حمایت می‌شوند، پی‌گیرانه دنبال کنیم و بحث انتفاع مادی هم در اولویت ما نیست.

علاقه‌مندان برای شرکت در این کارگاه‌های داستانی می‌توانند باشماره تلفن‌های 88317832 تماس بگیرند.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 152209