در نمایشگاه استانی کتاب قزوین صورت گرفت

فروش یک میلیارد ریالی کتاب در 2 روز

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۵۵
 
 
معاون فرهنگی ـ هنری اداره فرهنگ و ارشاد استان قزوین گفت: در دو روز ابتدایی نمایشگاه استانی کتاب قزوین حدود یک میلیارد ريال کتاب به‌ فروش رسید.-
مهدی رمضانی
 
مهدی رمضانی
مهدی رمضانی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، اظهار کرد: آمار فروش آثار مکتوب در نمایشگاه استانی کتاب قزوین از فروش بن‌های کتاب توسط اداره وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اطلاعات مسوولان غرفه‌ها ارزیابی شده است.

وی ادامه داد: استقبال از این نمایشگاه خوب بوده است و تاکنون 15 هزار بازدیدکننده از این نمایشگاه دیدن کرده‌اند. همچنین روزانه 12 اردوی فرهنگی دانش‌آموزی در این نمایشگاه برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی ـ هنری اداره فرهنگ و ارشاد استان قزوین درباره برگزاری برنامه‌های جانبی در این نمایشگاه عنوان کرد: در هشتمین دوره نمایشگاه کتاب قزوین برگزاری نشست‌های تخصصی و برنامه‌های جانبی متنوعی تعیین شده است. موضوع این نشست‌ها نیز دربرگیرنده حوزه‌های تخصصی، فرهنگی، ادبی و نشر است.

وی با اشاره به این‌که تا پایان این نمایشگاه کتاب، 20 نشست جانبی برپا خواهد شد، افزود: روزانه سه نشست در سالن اجتماعات این نمایشگاه برگزار می‌شود. این نشست‌ها تاکنون مورد استقبال علاقه‌مندان به حوزه‌های تخصصی، ادبی و فرهنگی قرار گرفته است.

رمضانی بیان کرد: مخاطبان برنامه‌های جانبی نمایشگاه کتاب قزوین متنوع‌اند، زیرا موضوع این برنامه‌ها هم متنوع تعیین شده‌اند. بنابراین، حضور پرشور علاقه‌مندان کتاب با تنوع قومی و سلیقه‌ای در نمایشگاه کتاب استان قزوین و نشست‌های جانبی آن رضایت‌بخش است.

هشتمین دوره نمایشگاه کتاب قزوین در دو نوبت صبح و بعد از ظهر از 16 تا 22 مهرماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی قزوین برپاست.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 151235