«توسل و تحول» به بازار كتاب رسيد

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۳۵
 
 
كتاب «توسل و تحول» با 8 داستان کوتاه از سال‌های دفاع مقدس به قلم علي‌اصغر عنابستاني از سوي انتشارات سدرة‌المنتهي روانه بازار كتاب شده است.-
«توسل و تحول» به بازار كتاب رسيد
 
 عنابستاني در گفت‌وگو با خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، اظهار كرد: داستان‌های «توسل و تحول» را براساس خاطرات و مشاهداتم از جنگ تحميلي عراق علیه ایران نوشته‌ام و فقط در بعضي از داستان‌ها نام اشخاص را تغيير داده‌ام.

وي افزود: اين داستان‌ها را در همان سال‌هاي جنگ نوشته‌ام كه بعضي از آن‌ها توسط حوزه هنري خراسان به چاپ رسيدند و برخي هم در نشريات علمي و دانشجويي منتشر شدند.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: مجددا به همراه احمد بيگدلي ويرايش داستان‌های «توسل و تحول»، «ننه خدیجه»، «راه عبور»، «نسیم شهادت»، «برادر»، «مهمانی از آن یار»، «برگ سبز مقدس» و «نمکی» را انجام داديم تا کتاب شوند.

نويسنده كتاب «هفتاد و دو قطره از دريا» اضافه كرد: داستان «ننه خديجه» قصه مادري را بيان مي‌كند كه دو پسرش مفقودالاثر شده‌اند. داستان نوجواني كه روي سيم‌هاي خاردار مي‌خوابد تا مسير را براي عبور بقيه رزمندگان باز كند، در «راه عبور» مي‌خوانيم. 

چاپ نخست كتاب «توسل و تحول» در قطع رقعی و 64 صفحه با شمارگان 3000 نسخه و بهای 1500 تومان از سوي انتشارات سدرة‌المنتهي چاپ و روانه كتابفروشي‌ها شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 134315