از سوي نشر ققنوس منتشر شد

اصول و تكنيك‌هاي برقراي ارتباط موثر با ديگران

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۶ ساعت ۱۲:۵۶
 
 
كتاب «اصول و تكنيك‌هاي برقراي ارتباط موثر با ديگران» تاليف قادر باستاني، از سوي نشر ققنوس منتشر و روانه بازار كتاب شد.
اصول و تكنيك‌هاي برقراي ارتباط موثر با ديگران
 
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، اين كتاب را قادر باستاني از متخصصين حوزه روابط عمومي و ويراستاري، به رشته‌تحرير در آورده‌است و در آن با تكيه بر نظريه؛ «منبع معني»(تنها نظريه ارائه شده توسط يك دانشمند ايراني كه در مراكز بزرگ علمي ايران مورد بحث قرار گرفته و در يونسكو به ثبت رسيده‌است)، مباحث مهمي را در حوزه ارتباطات و همچنين الگويي در دوره‌هاي طرح تكريم مردم و احترام به ارباب رجوع را ارائه كرده‌است.

ارتباطات ميان فردي؛ شامل ارتباط كلامي، ارتباط غير كلامي، برخورد اول و ارتباط با خود، از مباحث مهم مطرح شده در اين كتاب است.

اصول و تكنيك‌هاي كاربردي درباره اثرات مثبت‌انديشي، الگوهاي ارتباطي، خانواده موثر، ارتباط اداري موثر و مذاكره موثر نيز مباحث ديگر باستاني در اين كتاب را تشكيل مي‌دهد.

باستاني براي تاليف اين كتاب از منابعي چون كتاب ارتباطات انساني اثر دكتر علي اكبر فرهنگي، كتاب ارتباط‌ ‌شناسي اثر دكتر محسنيان‌راد، كتاب مقدمه‌اي برحوزه ارتباطات اثر دكتر «جوليا وود» از انتشارات دانشگاهي كاروليناي شمالي، كتاب قدرت ارتباط غير كلامي اثر«هنري كالرو» و چندين كتاب فارسي و لاتين ديگر بهره گرفته‌است. 

كتاب «اصول و تكنيك‌هاي برقراي ارتباط موثر با ديگران» در دوازده فصل با عناوين؛ ارتباط، معني چيست، ارتباط كلامي، ارتباط غير كلامي، ارتباط با خود، نخستين برخورد موثر، مثبت‌انديشي،الگوهاي ارتباطي، ارتباط اداري موثر، خانواده و ارتباط موثر، ارتباط نوشتاري موثر، و مذاكره موثر و تكريم ارباب رجوع تنظيم شده‌است.

چاپ اول اين كتاب در 414 صفحه، شمارگان 2200 نسخه و قيمت 48000 ريال از سوي نشر ققنوس منتشر شده‌است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 13087