۳
 

«آقا پري» به بازار كتاب مي‌آيد

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۲۰
 
 
«آقا پري»، مجموعه داستاني نوشته جميله مزدستان، به زودي منتشر مي‌شود. به گفته نويسنده مسايل روزمره جامعه امروز ايران و نگاه به مسايل زنان محور اغلب داستان‌هاي اين كتابند.-
«آقا پري» به بازار كتاب مي‌آيد
 

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)، مزدستان درباره اين كتاب كه به زودي از سوي نشر آموت منتشر مي‌شود، توضيح داد: در اين كتاب 12 داستان كوتاه گنجانده شده است كه اغلب آن‌ها محور اجتماعي دارند. در اين آثار به مسايل متنوع جامعه امروز و مسايل زنان و جوانان در قالب داستاني پرداخته شده است. 

وي افزود: موضوعات داستان‌هاي اين كتاب هيچ وابستگي محتوايي به يكديگر ندارند و هر كدام به طور خاص به مساله‌اي اجتماعي و انساني در نسبت با مشكلاتي كه انسان امروز با آن مواجه است، نگاهي طنزگونه دارند.
 
مزدستان همچنين گفت: وقايع اغلب داستان‌هاي كوتاه كتاب «آقا پري» در چند سال اخير اتفاق مي‌افتند؛ در حالي كه برخي از داستان‌ها نيز به دوره يا شرايط خاصي مربوط نمي‌شوند. 

«آقا پري»، «راننده تاكسي»، «شام عروسي» و «دردهاي بي‌درمان»،‌ نام برخي از داستان‌هاي اين كتابند. 

مزدستان، فارغ‌التحصيل رشته تاريخ اسلام از دانشگاه تهران است. 

وي در حال حاضر دومين مجموعه داستانش را مي‌نويسد كه به گفته وي، باز هم با لحني طنز نوشته شده و به برخي مسايل سياسي روز نظر دارد.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 130170
 


 
۱۳۹۰-۱۲-۰۸ ۱۲:۳۳:۲۹
با سلام بسيار خوشحالم كه نسل جديد وطن مان در هر برهه از زمان ثابت كردند كه زنده اند و تفكرشان هميشه نو دوستيست.تبريك به خانومه مزدستان كه با كلام طنز درد جامعه را بيان ميكند.با آرزوي موفقيت براي تمامي نويسندگان.دكتر تقوي (32622)
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۲ ۲۳:۳۵:۳۹
كلام انتقاد گونه طنز همواره تاثير گذارتر و رساتر است.سركار خانم مزدستان توانمندي جنابعالي در خلق آثار اينچنين ستودني ست.شقايق.ر (32750)
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۰:۰۴:۲۱
با سلام و تشکر فراوان بسیار خرسند شدم از نشر کتاب آقا پری امید وارم در این کار بسیار
موفق باشید.....با تشکر معصومه دیوانی (32785)