«غزل شيرين عشق» در بازار كتاب خوانده مي‌شود

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۲۰
 
 
رماني از ليلا عباسعلي‌زاده با نام «غزل شيرين عشق» توسط نشر «آموت» منتشر مي‌شود. به گفته عباسعلي‌زاده، اين كتاب مساله‌اي جتماعي را طرح كرده و شخصيت اصلي آن زني است كه در مقطعي از زندگي اجتماعي و خانوادگي‌اش موقعيت‌هايي خاص را تجربه مي‌كند.-
ليلا عباسعلي‌زاده
 
ليلا عباسعلي‌زاده

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، رمان «غزل شيرين عشق» حدود 400 صفحه است كه به زودي از سوي نشر آموت راهي بازار كتاب خواهد شد.
 
اين كتاب دومين اثر داستاني عباسعلي‌زاده در حوزه بزرگسال است. مجموعه داستان او «به چيزي دست نزن» نام دارد كه اواخر سال گذشته (1389) از سوي همين ناشر به چاپ رسيد. 

عباسعلي‌زاده درباره اين كتاب توضيح داد:‌ اين رمان بخشي از نگرش‌هاي  اجتماعي امروز ايراني را در قالب رويدادهاي داستانی شرح داده است. داستان كتاب نيز درباره خانمي جوان است كه همسرش فوت كرده و با دخترش به طور مستقل زندگي مي‌كند.

وي افزود: مسايل اجتماعي پيش روي شخصيت اصلي اين كتاب كه «شيرين» نام دارد؛ ‌همراه با چالش‌هاي اجتماعي مرتبط با مشكلات وي، از جمله محورهاي اين كتابند كه البته همه وقايع داستاني آن به سرانجامي خوشايند و اميدبخش راه مي‌يابند.

از اين نويسنده تا به حال دو اثر شعر و داستان در حوزه نوجوان با نام «ساقي‌نامه» توسط نشر طاها و «چادر نماز دنيا» از سوي نشر پرنده منتشر شده است.

از عباسعلي‌زاده به تازگي مجموعه شعر«مي‌آيم لب اروند» از سوي نشر«داستانسرا» و يک اثر پژوهشي درباره زندگي و آثار جمالزاده توسط انتشارات «هزاره ققنوس» راهي بازار كتاب شده است.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 125117