منتقدان «در جستجوی خوشبختی» به نشر آموت مي‌آيند

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۵۹
 
 
کتاب «در جستجوی خوشبختی» نوشته بیل برایسون در دوازدهمین جلسه از سلسله نشست‌های نقد «آموت»، نقد و بررسی می‌شود. این نشست با حضور شادمهر راستین، منتقد و علی ایثاری کسمایی، مترجم كتاب، برگزار می‌شود.-
شادمهر راستين/ علی ایثاری کسمایی
 
شادمهر راستين/ علی ایثاری کسمایی

به گزارش خبرگزاری كتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی نشر «آموت»، دوازدهمین نشست نقد كتاب در نشر «آموت»، فردا پنج‌شنبه  21 مهر با حضور مترجم كتاب، برگزار می‌شود.

«در جستجوی خوشبختی» روایت تاریخ به ‌گونه‌ای است كه برای مخاطب آرامش و هیجان را در كنار هم به همراه می‌آورد و برایسون برای رسیدن به این هدف از زبان استعاره بهره برده است. اكثر فصل‌های كتاب به نام قسمت‌های مختلف یک خانه نام‌گذاری شده‌اند و نویسنده با نگاهی ویژه به زندگی انسان‌ها، تمامی حوادث تاریخی را به خانه و اتفاقات درونش ربط می‌دهد.

پیش از این، کتابی با عنوان «تاریخچه تقریبا همه چیز» از «بیل برایسون» با ترجمه «محمد تقی فرامرزی»، توسط انتشارات «مازیار» در ایران منتشر شده است. این کتاب در سال 2004 برنده جایزه کتاب سال آمریکا شد.

ترجمه علی ایثاری كسمایی از کتاب «در جستجوی خوشبختی» نوشته بیل برایسون در 528 صفحه و با شمارگان هزار و 100 نسخه، مردادماه امسال از سوی «نشر آموت» روانه بازار كتاب شده است.

نشست نقد و بررسی این کتاب، فردا، پنج شنبه 21 مهرماه، از ساعت 17 الی 19، در دفتر نشر «آموت» به نشانی زیر پل كریم‌خان زند، نبش ایرانشهر به طرف غرب، شماره 170 (178 قدیم)، طبقه‌ دوم، برگزار می‌شود و شرکت در آن برای علاقه‌مندان آزاد است.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 118934