در موسسه فرهنگی سروش مولانا

هفتمین نشست «رستخیر ناگهان» برگزار می‌شود

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۴۵
 
 
هفتمین نشست از سلسله نشست‌های «رستخیز ناگهان» دوشنبه هفته آینده (27 تیر) با عنوان «من آرمانی و نظام‌های انضباطی در مثنوی» در موسسه سروش مولانا برگزار می‌شود. مثنوی‌خوانی و سخنرانی شروین وکیلی از دیگر بخش‌های این جلسه است./
هفتمین نشست «رستخیر ناگهان» برگزار می‌شود
 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی سروش مولانا،‌ هفتمین نشست از سلسله نشست‌های «رستخیز ناگهان» دوشنبه (27 تیر) با عنوان «من آرمانی و نظام‌های انضباطی در مثنوی» با سخنرانی شروین وکیلی برگزار می‌شود.

همچنین در این نشست مثنوی‌خوانی با عنوان «دیده بی‌غرض» توسط ایرج شهبازی و اجرای موسیقی سنتی توسط گروه زُروان به سرپرستی اهورا پارسا به صورت زنده اجرا خواهد شد.

موسسه فرهنگی سروش مولانا دوشنبه پایان هر ماه نشست‌هایی با عنوان «رستخیر ناگهان» درباره زندگی، آثار و اندیشه‌‌های مولانا برگزار می‌کند.

پیش از این نشست‌هایی با موضوع هاي «روان‌شناسی اخلاق مولوی»(با حضور مصطفی ملکیان)، «بررسی جایگاه نیایش در شش تصویر از خدا»(با حضور ایرج شهبازی)، «ارتباط و فرا ارتباط در آثار مولوی»(با حضور ایرج رضایی)، «مولانا و حسرت ایمان»(با حضور حمیدرضا توکلی)، «معنای جان در مثنوی معنوی»(با حضور محمد مجتهد شبستری) و «یادخانه مولانا»(با حضور آرش زنگنه) ، توسط این موسسه برگزار شده ‌اند.

موسسه فرهنگی سروش مولانا با هدف ترویج فرهنگ صلح و آشتی و گسترش فرهنگ کتابخوانی، نشست‌ها، کلاس‌ها، کارگاه‌ها و اردوهایی آموزشی‌ با محوریت شناخت، ترویج و توسعه فرهنگ ایرانی و عرفان اسلامی برگزار می‌کند.

هفتمین نشست «رستخیز ناگهان» دوشنبه (27 تیر) از ساعت 17 تا 19 در تالار ایوان شمس موسسه فرهنگی سروش مولانا، واقع در تقاطع بزرگراه کردستان و خیابان جلال‌آل‌احمد برگزار می‌شود.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 110504