بعد از نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران صورت مي‌گیرد

فروش جلد دوم کتاب "چريك‌هاي فدايي خلق" در سایت آمازون

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۳:۰۱
 
 
موسسه مطالعات و پژوهش‌هاي سياسي دومين مجلد مجموعه "چريك‌هاي فدايي خلق" را به نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران آورده است. اين اثر که به تحولات درونی اين گروهك در سال‌هاي پس از پيروزي انقلاب پرداخته، پس از نمايشگاه، از طریق سايت آمازون نيز به فروش مي‌رسد.
فروش جلد دوم کتاب "چريك‌هاي فدايي خلق" در سایت آمازون
 

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا) محمود نادري، نويسنده اين مجموعه اظهار داشت: تاكنون پژوهش مستقلي درباره گروهك "چريك‌هاي فدايي خلق" صورت نگرفته و به دليل در دسترس نبودن اسناد و مدارك، برخي از پژوهشگران تاريخ معاصر فقط به حركت‌هاي مسلحانه اين گروهك توجه كرده و به طرح كلياتي پرداخته‌اند. 

وي با اشاره به ارايه گزارش كاملي از فعاليت‌هاي گروهك "چريك‌هاي فدايي خلق" در سال‌هاي قبل از انقلاب با استفاده از اسناد دست اول در جلد اول كتابش، تصريح كرد: در مجلد دوم اين مجموعه به انشعاب‌ها، اختلافات و منازعات درون تشكيلاتي و فعاليت‌هاي نظامي و درگيري‌هاي كردستان و گنبد كه اين گروهك در آن‌ها نقش داشته، پرداخته شده است.

محمود نادري براي جلد دوم مجموعه "چريك‌هاي فدايي خلق" با عنوان توضيحي "انقلاب اسلامي و بحران در گفتمان"، هزاران برگ از اسناد درون‌گروهي شاخه‌هاي مختلف اين گروهك، نشريه‌ها، كتاب‌ها و جزوه‌هاي مرتبط را مورد استفاده قرار داده است.

موسسه مطالعات و پژوهش‌هاي سياسي این کتاب را براي اولين‌بار در نمايشگاه 24 عرضه كرده و در روزهای سپري شده از نمايشگاه مورد توجه قرار گرفته است.

به گفته مسوولان غرفه اين موسسه مجلد دوم كتاب "چريك‌هاي فدايي خلق" پس از برگزاري نمايشگاه كتاب تهران، براي مخاطبان خارج از كشور، توسط سايت آمازون نيز عرضه خواهد شد. 

بيست‌وچهارمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران تا بيست‌وچهارم ارديبهشت ماه ادامه دارد.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 103620