پرفروش‌های «نیویورک‌تایمز» در هفته سوم جولای؛

بازگشت نورا رابرتز به پرفروش‌های نیویورک‌تایمز

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۰
 
 
مجله «نیویورک‌تایمز» به روال معمول هفتگی خود لیست آثار پرفروش را منتشر کرده است. دلیا اُوِنز همچنان با اقتدار در صدر قرار دارد و نورا رابرتز با رمان جدیدش تحت عنوان «زیر جریان آب» به فهرست پرفروش‌ها بازگشته است.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از نیویورک‌تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش‌های داستانی، غیرداستانی، و کودک و نوجوان را منتشر می‌کند. در این مطلب نگاهی به پرفروش‌ترین آثار داستانی چاپی هفته سوم جولای خواهیم داشت.
 
«جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» نوشته دِلیا اُوِنز 44 هفته پیش منتشر و بلافاصله در میان پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت و البته بیشتر این 44 هفته در رتبه نخست پرفروش‌ها قرار داشت. داستانی هیجان‌انگیز از روابط انسانی و عشق و تقلای انسانی تنها برای حیات. زنی که سال‌ها به تنهایی در جنگل زندگی کرده است ناگهان متهم به قتل می‌شود و سرنوشتی نامعلوم در انتظارش است. ریس ویتراسپون، ستاره هالیوود با معرفی این کتاب در فهرست آثار گروه کتابخوانی‌اش نقش زیادی در محبوبیت داستانِ اُونز داشت.
 
«زیر جریان آب» نوشته نورا رابرتز در هفته نخست انتشار موفق شد در جایگاه دوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار بگیرد. داستان خانواده‌ای شاد که رازی مخوف را پنهان کرده‌اند. خانواده‌ای شامل پدری جراح و مادری زیبا با دو دختر که تصویر خوبی از خود برای دیگران ارائه کرده‌اند اما در یک شب ترسناک حقیقت برملا می‌شود.
 
«تابستان 69» نوشته الین هیلدربراند موفق شد در هفته نخست انتشار در رتبه اول پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار بگیرد و دلیا اُونز را از جایگاه نخست کنار بزند اما حالا و با وجود گذشت چهار هفته در رتبه سوم پرفروش‌ها قرار دارد. هیلدربراند به نوشتن رمان‌های عاشقانه و عنوان ملکه داستان‌های تابستانی شهرت دارد اما این بار موضوعی تاریخی را دستاویز نگارش داستان جدیدش کرده است. خانواده‌ِیِ لِوین در بحبوحه جنگ ویتنام اتفاقات متفاوتی را تجربه می‌کند. پسر خانواده در ویتنام است و دختر خانواده در اعتراضات خیابانی شرکت می‌کند. در این میان رازهای تاریکی وجود دارد که به تدریج برملا می‌شود و زندگی خانواده را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
 
«شهر دختران» نوشته الیزابت گیلبرت در هفته نخست انتشار موفق شد در جایگاه دوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار بگیرد اما پس از شش هفته در رتبه چهارم است. ویوین موریسِ 89 ساله به مسیر زندگی‌اش می‌نگرد و قصه زندگی‌اش را از دهه 1940 میلادی، که بر روی صحنه تئاتر نیویورک مشغول به کار شد، برای خوانندگان روایت می‌کند.
 
«واکنش» نوشته برد ثور در هفته نخست انتشار موفق شد در جایگاه دوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز راه یابد اما حالا و پس از سه هفته در جایگاه پنجم قرار دارد. اسکات هارواث که هیچ دوست و پشتیبانی در زندگی ندارد در پی انتقام از انسان‌هایی است که زندگی‌اش را نابود کرده‌اند.
 
 
برای دیدن فهرست کامل پرفروش‌های سوم جولای به لینک زیر مراجعه کنید:
https://www.nytimes.com/books/best-sellers/

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 278587