پرفروش‌های «نیویورک‌تایمز» در هفته دوم ژوئن؛

حضور سه کتاب جدید در میان پرفروش‌ها

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۶
 
 
مجله «نیویورک‌تایمز» به روال معمول هفتگی خود لیست آثار پرفروش را منتشر کرده است. این هفته سه کتاب «شهر دختران»، «حل‌نشده»، و «فروپاشی» در هفته نخست انتشار به فهرست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز راه یافتند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از نیویورک‌تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش‌های داستانی، غیرداستانی، و کودک و نوجوان را منتشر می‌کند. در این مطلب نگاهی به پرفروش‌ترین آثار داستانی چاپی هفته دوم ژوئن خواهیم داشت.
 
«جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» نوشته دِلیا اُوِنز 40 هفته است در فهرست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار دارد و قصد کنار رفتن ندارد. داستانی هیجان‌انگیز از روابط انسانی و عشق و تقلای انسانی تنها برای حیات. زنی که سال‌ها به تنهایی در جنگل زندگی کرده است ناگهان متهم به قتل می‌شود و سرنوشتی نامعلوم در انتظارش است.
 
«شهر دختران» نوشته الیزابت گیلبرت در هفته نخست انتشار موفق شد در جایگاه دوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار بگیرد. ویوین موریسِ 89 ساله به مسیر زندگی‌اش می‌نگرد و قصه زندگی‌اش را از دهه 1940 میلادی، که بر روی صحنه تئاتر نیویورک مشغول به کار شد، برای خوانندگان روایت می‌کند.
 
«حل‌نشده» نوشته جیمز پترسون و دیوید اِلیس در هفته نخست انتشار موفق شد به جایگاه سوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز برسد. به نظر می‌رسد جیمز پترسون قرار نیست از میان فهرست پرفروش‌ها کنار برود. در طول پنج هفته گذشته «دزدی هجدهم» در میان پرفروش‌ها قرار داشت و این هفته از میان پرفروش‌ها کنار رفت تا جا برای کتاب جدید نویسنده آمریکایی باز شود. داستان قتل‌های زنجیره‌ای حل‌نشده‌ای که ذهن امی داکری، مأمور اف‌بی‌آی را مشغول می‌کند و به دنبال یافتن قاتل است.
 
«فروپاشی» نوشته نیل استفنسون نیز در هفته نخست انتشار در جایگاه چهارم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت. داستان مردی خوشبخت و ثروتمند که در طی عملی جراحی دچار مرگ مغزی می‌شود اما پیش از مرگ برگه‌ای را امضا کرده است که بدنش را در اختیار مرکزی پزشکی قرار دهند تا آزمایش‌های نوین پزشکی بر روی آن انجام دهند. این شرکت پزشکی ادعا می‌کند که می‌تواند اطلاعات موجود در مغز بیمار را کپی کند و به جسمی سالم منتقل کند.
 
«ملکه زنبورها» نوشته دوروتی بنتون فرانک در هفته اول انتشار موفق شد در جایگاه دوم قرار بگیرد و به سلطه 4 هفته‌ای جیمز پترسون در جایگاه دوم خاتمه ببخشد اما این هفته با سه پله نزول در جایگاه پنجم قرار گرفت. داستان زندگی زنبوردار آرامی که با حضور مادر پرتوقع، خواهر اجتماعی و زن همسایه، که بیوه است، به هم می‌ریزد.
 
برای دیدن فهرست کامل پرفروش‌های دوم ژوئن به لینک زیر مراجعه کنید:
https://www.nytimes.com/books/best-sellers/ 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 276900