۱
 
پرفروش‌های هفته اول ژوئن؛

استفن کینگ و دانیل استیل در صدر پرفروش‌های «نیویورک‌تایمز»

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۷
, مترجم : سحر حسابی
 
 
مجله «نیویورک‌تایمز» به روال معمول هفتگی خود لیست آثار پرفروش را منتشر کرده است. این هفته استفن کینگ، نویسنده شهیر ژانر وحشت و دنیل استیل، جنایی‌نویس محبوب آمریکایی با آثار جدیدشان در صدر پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفته‌اند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از نیویورک‌تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش‌های داستانی، غیرداستانی، و کودک و نوجوان را منتشر می‌کند. در این مطلب نگاهی کوتاه به پرفروش‌ترین آثار داستانی هفته اول ژوئن خواهیم داشت.
 
«بیگانه» نوشته استفن کینگ در هفته اول انتشار در صدر پرفروش‌های «نیویورک‌تایمز» قرار گرفت. جسد پسرکی در وسط شهر پیدا می‌شود. آثار انگشت و همچنین شواهد حکایت از گناهکاری شهروندی محبوب به نام تری میتلند دارد. تری پدر دو دختر و مربی است. کارگاه آندرسون که روزی پسرش را برای آموزش به کلاس تری می‌برد، دستور دستگیری‌اش را صادر می‌کند.
تحقیقات ادامه می‌یابد و پرسش‌های زیادی مطرح می‌شود. کینگ در کتاب جدیدش تنش زیاد و تعلیقی غیرقابل‌تحمل خلق می‌کند. به نظر می‌رسد تری میتلند انسان خوبی است، اما آیا شخصیت جدید کینگ دارای دو چهره مختلف است؟ جواب این سؤال خواننده را شوکه خواهد کرد، زیرا استفن کینگ تنها انسان روی زمین است که خوب می‌داند چطور مخاطبانش را پای کتابش میخکوب کند.
 
«بازیگران» نوشته دانیل استیل، نویسنده شناخته‌شده داستان‌های جنایی در رده دوم پرفرو.ش‌های این هفته قرار دارد. داستان دیدار و ملاقات یک روزنامه‌نگار با بازیگران هالیوود و سخن گفتن درباره روایت داستان زندگی مادربزرگ خانم روزنامه‌نگار در فیلمی سینمایی سبب می‌شود این زن با دنیای هالیوود و مخاطرات آن آشنا شود.
 
«مظنون هفدهم» نوشته جیمز پترسون، پرفروش‌ترین نویسنده دنیا به همراه ماکسین پترو در جایگاه سوم پرفروش‌های ین هفته قرار گرفته است. داستان قاتلی که قربانیانش را از میان اطرافیانش برمی‌گزیند.
 
«گناهکار» نوشته دیوید بالداچی در هفته اول انتشار در جایگاه نخست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفته بود و این هفته در جایگاه چهارم قرار دارد. اتفاقات وحشتناکی در بارون‌ویل در حال رخ دادن است. چهار قتل عجیب به فاصله دو هفته رخ می‌دهد و هر بار سرنخی نشانه‌ای مانند بخشی از انجیل و نمادهای عجیب و غریب به دست پلیس می‌رسد. آموس دِکر به همراه همکارش در اف‌بی‌آی به بارون‌ویل می‌روند تا با خانواده مقتولین دیدار کنند. چند ساعت پس از حضور دِکر در دهکده دو قتل دیگر رخ می‌دهد. دِکر در می‌یابد که این قتل‌ها پیش‌زمینه اتفاقات و قتل‌های وحشتناک‌تری در بیرون از بارون‌ویل است. دِکر تنها کسی است که می‌تواند گره از این مشکل باز کند.
 
«فقط با کارت دعوت» نوشته دوروثی بنتون فرانک در جایگاه پنجم پرفروش‌ها قرار دارد. داستان پیوند دو خانواده ثروتمند و مشکلاتی که این دو خانواده برای حفظ آبرویشان در جامعه پیش روی خود دارند. داستانی خانوادگی که برای گروه‌های کتابخوانی جذابیت بسیاری دارد.
 
برای دیدن فهرست کامل پرفروش‌های هفته اول ژوئن به لینک زیر مراجعه کنید:
 
 
https://www.nytimes.com/books/best-sellers/hardcover-fiction/?action=click&contentCollection=Books&referrer=https%3A%2F%2Fwww.nytimes.com%2Finteractive%2F2018%2F03%2F23%2Fbooks%2Freview%2Fbest-sellers-promo-for-front-copy2.html®ion=Body&module=CompleteListLink&version=Fiction&pgtype=Reference
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 261838
 


 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷-۰۳-۱۴ ۰۱:۳۰:۰۳
چه جالب (225370)