برای سومین بار «به من گفتند تنها بیا»

 
تاریخ انتشار : جمعه ۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۹
 
 
«به من گفتند تنها بیا» از سوی انتشارات «کتابستان معرفت قم» به چاپ سوم رسید.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم، کتاب «به من گفتند تنها بیا» روایتی است از حضور خبرنگار روزنامه واشنگتن پست در مناطق تحت تسلط داعش و گزارش وی از نحوه اداره سرزمین‌های اشغال شده توسط این گروه تروریستی.
 
«سعاد مخنت» خبرنگار بخش امنیت ملی روزنامه واشنگتن پست برای چند رسانه گزارش‌هایی با موضوع امنیت ملی تهیه کرده است و در این کتاب پرده از سفرش به سرزمین تحت تسلط داعش در سال ۲۰۱۴ برداشته است. 

وی در این کتاب درباره سفرش به ترکیه و از آنجا به سرزمین‌های تحت تسلط داعش نیز سخن گفته است.
 
«به من گفتند تنها بیا» در فصل‌هایی به روایت چگونگی حضور داعش در اروپا و عضوگیری در این قاره پرداخته است.
  
در بخشی از کتاب می‌خوانیم:
 
«به من گفتند تنها بیا. نباید کارت شناسایی می‌بُردم و باید تلفن همراه، دستگاه ضبط صدا، ساعت و کیفم را در هتلم در انتاکیۀ ترکیه جا می‌گذاشتم. فقط می‌توانستم دفترچه و خودکار ببرم.
به رابط‌هایم با داعش گفتم که هر سؤالی بخواهم می‌پرسم و قرار نیست تأییدیۀ نقل قول‌ها را بگیرم یا مقاله را پیش از انتشار نشانشان بدهم. همچنین باید تضمین می‌کردند که ربوده نشوم. و چون گفته بودند کس دیگری را از واشنگتن پست نیاورم، تقاضا کردم رابط مورد اعتمادم همراهم باشد، کسی که کمک کرده بود قرار این مصاحبه را بگذارم.»
 
چاپ سوم کتاب «به من گفتند تنها بیا» با ترجمه فائزه نوری در ۳۳۵ صفحه، با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و قیمت ۳۵ هزار تومان از سوی انتشارات کتابستان معرفت در قم راهی بازار کتاب شده است
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 279855