​آموزش مهارت‌های ایمنی و ترافیکی همراه با رنگ‌آمیزی

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۵
 
 
مجموعه چهارجلدی «مهارت‌های ایمنی و ترافیکی همراه با رنگ‌آمیزی» با بازآفرینی فرزانه کریمی از سوی موسسه نشر و تحقیقات ذکر منتشر شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) کتاب کار کودک «مهارت‌های ایمنی و ترافیکی همراه با رنگ‌آمیزی» در قالب چهارجلد با بازآفرینی فرزانه کریمی به تازگی از سوی موسسه نشر و تحقیقات ذکر برای گروه سنی «الف و ب» منتشر شده است.
 
این مجموعه، بچه‌های کوچک را با قوانین ساده‌ای آشنا می‌کند که رعایت آن‌ها برای حفظ امنیت در رفت‌وآمدهای شهری و در هر سفری ضروری است. رعایت و یادآوری چنین قوانینی الگوهایی را در رفتار بچه‌ها نهادینه می‌کند که تا آخر عمر برایشان کاربرد دارد.
 
کتاب کار کودک «مهارت‌های ایمنی و ترافیکی همراه با رنگ‌آمیزی» پر از شعرهای کودکانه آهنگین و تصاویر گوناگون است که بچه‌ها می‌توانند آن‌ها را رنگ کنند.
 
 

«رفت‌ و آمدهای بی‌خطر برای عبور از خیابان»، «رفت‌ و آمدهای بی‌خطر برای اسکیت و دوچرخه سواری»، «رفت‌ و آمدهای بی‌خطر برای سفر و در ماشین» و «رفت‌ و آمدهای بی‌خطر برای عابران پیاده» عنوان‌های این مجموعه چهار جلدی است که در هر جلد مهارتی خاص به کودک آموزش داده می‌شود.
 
 

فرزانه كریمی سال ۱۳۴۲  در تهران زاده شد. او در کارشناس رشته اندام مصنوعی از دانشگاه علوم پزشكی ایران است. کریمی ترجمه برای کودکان و نوجوانان را از سال ۱۳۶۸ با ترجمه متون و مقاله‌ها به ویژه مقاله‌های علمی برای مجله «کیهان علمی برای نوجوانان» آغاز کرد و با روزنامه‌های آفتابگردان و قاصدک نیز همکاری داشته است. در سال ۱۳۷۱ اولین كتابش در حوزه كودك و نوجوان با نام «جانوران و جایی كه زندگی می كنند» نوشته جان فلت ول در نشر زلال به چاپ رسید. کریمی در زمینه داستان و کتاب های غیر داستان برای کودکان بیش از ۷۰ عنوان کتاب منتشر کرده است. ازجمله آثار او می‌توان به «پی پی جوراب بلند»، «پی پی به کشتی می‌رود» و «پی پی در دریاهای جنوب» از آسترید لیندگرن نام برد.

موسسه نشر و تحقیقات ذکر، مجموعه چهارجلدی «مهارت‌های ایمنی و ترافیکی همراه با رنگ‌آمیزی» را با شمارگان دو هزار نسخه و 350 هزار ریال برای هرجلد منتشر کرده است.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 263587