کشف‌وشهودهای 9 گانه به زبان ساده

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۹
 
 
چاپ نخست کتاب «بصیرت‌های نُه‌گانه» که می‌کوشد اسرار 9 کشف‌و شهود به‌زبان ساده را بیان کند، به تازگی منتشر شده است.
 
خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)- چاپ نخست کتاب «بصیرت‌های نُه‌گانه (اسرار 9 کشف‌ و شهود به‌زبان ساده)»، بیست و دومین اثر محمدرضا یحیایی است که در سه بخش اصلی و 9 مبحث منتشر شد. موضوع این کتاب، روانشناسی، آموزش زندگی سالم، شهود و زندگی معنوی،‌ است.

همزمانی رویدادها (همزمانی اتفاقات)، دلمشغولی، دیدن انرژی‌ها، شیوه رقابت آدم‌ها برای کسب انرژی (مبارزه برای قدرت)، ارتباط برقرار کردن با منبع متعالی‌تر، تصفیه و تزکیه گذشته، همراه شدن با مسیر مکاشفات، اصول اخلاقی میان افراد و فرهنگ در حال تکوین و تغییر عناوین فصول 9 گانه این کتاب هستند.
 
یحیایی، در زمستان 1375، کتاب «پیشگویی (بصیرت) آسمانی» را مطالعه کرد و متوجه شد مقدار زیادی از مطالب داخل کتاب، شامل اتفاقاتی است‌ که طی طول تاریخ و در دوران‌های متوالی تکرار شده و در آینده هم تکرار خواهد شد. «جیمز رِد فیلد» نویسنده بسیار توانایی است‌ که توانسته علم تاریخ را به‌صورتی زیبا و قابل درک و فهم برای همگان، در داخل یک «داستان هیجان‌انگیز»، به رشته تحریر درآورد. از همان سال، یحیایی، این کتاب را به شکل کاملاً علمی و تخصصی برای شاگردانش تدریس می‌کرد. در نتیجه سال‌ها تحقیق و پژوهش در زمینه کشف‌وشهود، منجر به تألیف کتابی به‌نام «چهارده کشف‌و شهود جامع» شد.

کتاب «پیشگویی آسمانی» دارای نواقصی است. ولی مهمترین نقص آن، ترتیب پراکنده و بی‌نظم کشف‌و شهودها است. خوشبختانه، تمامی نواقص این کتاب، در «چهارده کشف‌و شهود جامع» برطرف شده است.

همچنین در کتاب «دهمین مکاشفه نویسنده: جیمز رِد فیلد»، خوانندگان را به بیراهه برده، و آن‌ها را وارد وادی «تناسخ» کرده است. به همین‌خاطر، در همان‌سال که این کتاب‌ها وارد بازار ایران شد، یحیایی، کتاب پژوهشی خود را (چهارده کشف‌و شهود جامع)، برای شاگردانش به شکل علمی و تخصصی و قابل فهم و درک و بصورتی کاملاً اجرایی و عملی، تدریس کرد.

کتاب «بصیرت‌های نُه‌گانه(اسرار 9 کشف‌و شهود به‌زبان ساده)»، خلاصه‌ای از 9 کشف‌و شهود مربوط به کتاب «پیشگویی آسمانی» است. در این کتاب نویسنده سعی کرده است که طبق ترتیب، کشف‌وشهودهای 9 گانه را که «جیمز رِد فیلد» در کتابش آورده، به مخاطبان معرفی کند. در واقع، این کتاب کشف‌وشهودهای 9 گانه را به‌صورت «فرمول و گفته‌های حکمت‌آموز» ساده و قابل درک بیان کرده است.

چاپ نخست کتاب «بصیرت‌های نُه‌گانه ( اسرار 9 کشف‌و شهود به‌زبان ساده)» با همکاری کبرا حکیمی، شمارگان 500 نسخه در 104 صفحه به بهای 12 هزار تومان منتشر شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 255867