تازه‌ترین آثار سیدحمیدرضا برقعی شاعر مطرح آیینی کشور در قالب شعر کودک همزمان با روز جهانی کودک توسط انتشارات شهیدکاظمی منتشر شد.
پنج اثر جدید از سیدحمیدرضا برقعی منتشر شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) سیدحمیدرضا برقعی را همگان به شعرهای آیینی پراحساسش می‌شناسند و در این سال‌ها او توانسته با شعرهای آیینی اش سبک جدیدی از شعرگویی و شعرخوانی را توأمان به جامعه ادبی کشور هدیه دهد. برقعی با اشعارش نمِ اشکی را که برآمده از محبت به آل الله است، بر چشمان مخاطب بزرگسال می‌نشاند. 

سیدبرقعی از مخاطب کودک و نوجوان هم غافل نیست و در تازه‌ترین حرکت خود، مجموعه اشعاری که برای اهل بیت(ع) و برای مخاطب کودک مناسبند را به نشر شهید کاظمی سپرده است. اشعار کودکِ سید برقعی همان حال و هوایی را دارند که اشعار بزرگسالش دارند با همان عیاری شعرهای دیگر او که از همان احساس و معرفت برآمده‌اند با این تفاوت که زبان کودکانه دارند. معارفی که اگر در جانِ کودک نشینند امید می‌رود تا سال‌ها همراه او باشند. 

تازه‌ترین آثار سیدحمیدرضا برقعی شاعر کتاب‌های رقعه، قبله مایل به تو، تحیر و طوفان واژه‌ها در قالب مجموعه 5 جلدی شعر کودک در قطع خشتی همزمان با روزجهانی کودک توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار می شود.

•  آن سلام آشنا؛ با محوریت زندگی پیامبراکرم(ص)
•  دست‌های مهربان؛ با محوریت زندگی امیرالمومنین(ع)
•  مهربان‌تر از مادر؛ با محوریت زندگی حضرت زهرا(س)
•  سفره رنگین؛ با محوریت زندگی امام حسن(ع)
•  درآغوش پرچم؛ با محوریت زندگی امام حسین(ع)


نشر شهید کاظمی افتخار دارد تا این کتاب‌ها را با تصویرسازی مناسب کودکان و طراحی زیبا در اختیار خانواده‌های علاقه‌مند قرار دهد.

چاپ و نشر کتاب‌های اهل بیت سلام الله علیهم افتخاری برای مجموعه نشر شهید کاظمی محسوب می شود. به این امید که مقبول آستان مقدس اهل بیت عصمت و طهارت باشد. 

علاقه مندان جهت تهیه کتب می‌توانند با شرایط ویژه تا سقف 30درصد از طریق سایت رسمی انتشارات شهید‌کاظمی(nashreshahidkazemi.ir) کتاب‌ها را تهیه نمایید.
کد مطلب : ۲۹۸۹۹۳
http://www.ibna.ir/vdchw6nix23nwwd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سالروز درگذشت سیدهادی خسروشاهی
قاب انقلاب