مجموعه نمایشنامه «وسط پاییز» به‌قلم سیدجواد اشکذری و با مقدمه‌ای از قطب‌الدین صادقی ازسوی انتشارات «آراد توس» همزمان با هفته کتاب و کتاب‌خوانی منتشر شد.
رسیدیم به «وسط پاییز»
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در خراسان رضوی، جواد اشکذری مولف این اثر، خبر از چاپ کتاب «وسط پاییز» شامل سه نمایشنامه بر اساس سه واقعیت اجتماعی خبر داد.

وی در این باره گفت: سه نمایشنامه «شرم و دغدغه»، «وسط پاییز» و «من یک مادرم، ابراهیم» با سه روایت متفاوت از جامعه در سه سال مختلف در دهه ۹۰ است.

این سه نمایشنامه، هر یک رویکرد متفاوتی از رویارویی زن با زندگی و پدیده‌های اجتماعی دارد که به‌نوعی منجر به مرگ می‌شود. سه مادر در سه موقعیت متفاوت و در نبود پسرشان، دچار احساس‌هایی نظیر «ترس و تردید»، «عشق» و «انتظار» می‌شوند.
 
نمایشنامه «شرم و دغدغه» در سال ۹۳ توسط اشکذری نوشته شده است که در سال ۹۴ در جشنواره سی و چهارم تئاتر فجر در بین ۴ نامزد برتر نهایی قرار گرفت و نیز جوایزی از جشنواره‌های مختلف گرفته و در بسیاری از شهرهای کشور هم روی صحنه رفته است.

نمایشنامه‌های «وسط پاییز» بر اساس رسم و رسوم قبیله‌ای و «من یک مادرم، ابراهیم» بر اساس زندگی مادر شهید هادی در سال‌های ۹۷ و ۹۸ از جدیدترین آثار سید جواد اشکذری است.

مجموعه نمایشنامه «وسط پاییز» به قلم سید جواد اشکذری و با مقدمه قطب الدین صادقی و پیشگفتار یوسف بینا و با طرح جلدی از رعنا پرتوی و صفحه‌آرایی حامد خاکپور توسط انتشارات آراد توس منتشر شده است.
کد مطلب : ۲۹۸۷۴۲
http://www.ibna.ir/vdcjxoe88uqehaz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما