فروش ویژه ۴۰ کتاب منتخب دفاع مقدس به‌مناسبت ۴۰ سالگی دفاع مقدس توسط انتشارات جهادی شهید کاظمی.
دفاع ماندگار؛ 40 کتاب به مناسبت 40سالگی دفاع مقدس
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)؛ دفاع‌مقدس ذخیره غنی‌ای است که نظام اسلامی را در ابعاد گوناگون تقویت و بیمه می‌کند. بنابراین آشنایی با ملاک‌ها و معیارهای آن برای حفظ و ادامه این مسیر، خصوصا برای نسل‌های جدید ضرورت دارد. مهم‌ترین رکن این آگاهی، شناختن و شناساندن ارکان اساسی جنگ به مخاطبان است.

امام بزرگوار(ره) در تبیین جایگاه مهم شهدا فرمودند:
همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفای آزادگان خواهد بود.
و امروز چه زیبا این سخن قدسی امام راحل ظهور یافته که رویش هایی از جنس شهدا و آزادگان پدید اورده که در دفاع از حریم اهل‌بیت علیهم‌السلام، شهد جان خود را فدا می‌کنند.

همزمان با فرا رسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس، انتشارات شهید کاظمی ناشر پیشرو در چاپ و توزیع کتب دفاع مقدس و محور مقاومت، در راستای ترویج این فرهنگ غنی منتخبی از ۴۰ کتاب دوران دفاع مقدس را به صورت ویژه در اختیار علاقمندان و کتاب دوستان قرار می‌دهد.

باتوجه به شرایط بهداشتی و کرونایی و رفاه حال مخاطبان عرضه این ۴۰ عنوان کتاب با تخفیف ویژه ۲۰ درصدی و ارسال رایگان برای خریدهای بالاتر از ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود.

در این ایام خاص که چند و چون برگزاری یادواره‌های شهدا  به دلیل شیوع کرونا در ابهام است و مردم خلوت بیشتری را تجربه می‌کنند قطعا طرح "دفاع ماندگار" می‌تواند مهمان خلوت این ایام مخاطبان عزی و دوستاداران راه شهدا باشد.

جهت تهیه کتب به صورت تکی و یا عمده می‌توانید به پایگاه اینترنتی نشر شهید کاظمی به نشانیnashreshahidkazemi.ir مراجعه کرده و یا کلمه «دفاع ماندگار» را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ ارسال کنید.
کد مطلب : ۲۹۵۸۱۶
http://www.ibna.ir/vdcizwarqt1a3v2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما