انتشارات طراحان تین اقدام به انتشار مجموعه‌ای از آثار عبدالله صدری، هنرمند نقاش و مجسمه‌ساز کرده که طی روزهای گذشته در بازار نشر عرضه شده است.
‎مجموعه‌ای از آثار عبدالله صدری منتشر شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، کتاب «دلبستگی‌های من» مجموعه‌ای از آثار عبدالله صدری هنرمند دهه چهل است که از سوی انتشارات طراحان تين منتشر شده است.

‎اين مکتوب در سه بخش «بيوگرافی»، «هنر و ورزش» و «نگارخانه صدر» تدوين شده است. صدری ابتدا به «هنرستان هنرهای زيبای پسران» می‌رود و سپس در سال 1344 وارد «دانشکده هنرهای تزييني» در رشته معماری می‌شود و تحت تعليم استادان بنام آن دوران، استادانی مانند «باياش»، «ژان لوئی»، «ژيرا، «اسد بهروزان، «تريان»‌ و «صادق کيا»‌ قرار می‌گيرد و بعدها علاوه بر ادامه راه در زمينه مهندسی معماری به نقاشی و مجسمه‌سازی و گالری‌داری می‌پردازد.

اين کتاب علاوه بر پرداختن به ارزش اسنادی و جنبه‌های ديگر اجتماعی هنری و تاريخی سال 1344 به بعد نيز به ارائه آثار اين هنرمند می‌پردازد.

‎کتاب «دلبستگی‌های من» به قلم عبدالله صدري در 86 صفحه رنگی، شمارگان 500 نسخه و به‌‌ بهای 150 هزار تومان از سوی انتشارات طراحان تين منتشر شده است.
کد مطلب : ۲۹۲۸۷۶
http://www.ibna.ir/vdcbz5b50rhb9wp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
محمد خطیبی
کتاب بسیار ارزشمند از استاد صدری می‌باشد که من لذت بسیاری بردم ‌آفرین به این هنر ایشان و چاپ بسیار عالی با کیفیت بسیار عالی تهیه گردید است .
feedback
Iran, Islamic Republic of
دکتر داریوش احسانی
بسیار خوشحال هستم از انتشار کتاب " دلبستگی های من". به قلم دوست صمیمی و همکار گرامی استاد هنرمند عبدالله صدری.
تالیف چنین آثار زیبائی مایه امیدواری برای راه های آینده هنرو فرهنگ این سرزمین با تاریخ و معارف ان میباشد.
موفقیت ایشان و انتشارات طراحان تین را آرزومندم.
feedback
Iran, Islamic Republic of
فرشته و رضا خسروانی
امیدواریم که دوست ما در آفرینش اثار هنری هرچه بیشتر تلاش نماید .سرزندگی و تندرستی عبدی نازنین را خواستاریم .♥️