ترجمه فارسی کتاب «مشکلات هیجانی و رفتاری در کودکان» نوشته مشترک «ملیسا آل هولند»، «جسیکا مالمبرگ» و «گرتچن گیمپل پیکوک» از سوی «انتشارات نوشته» در اصفهان منتشر شد.
عرضه «مشکلات هیجانی و رفتاری در کودکان» در کتابفروشی‌ها
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در اصفهان، مدیر نشر نوشته اصفهان گفت: کتاب «مشکلات هیجانی و رفتاری در کودکان» توسط مریم فولادوند و احمد عابدی ترجمه شده و در شاخه روانشناسی به چاپ رسیده است.

مهدی آل صاحب‌فصول افزود: انتشارات نوشته در ادامه انتشار کتاب‌های مرتبط با حوزه کودک و نوجوان، این بار به مشکلات هیجانی و رفتاری در کودکان پرداخته است. وجود اختلالات رفتاری-هیجانی در دوره‌ کودکی مسأله‌ای مهم و زمینه‌ساز بروز اختلالات روانی در دوران بزرگسالی است.

وی یادآور شد: بسیاری از کودکان پیش‌دبستانی که مشکلات رفتاری و هیجانی از خود بروز می‌دهند، در دوران ابتدایی و حتی بالاتر هم این مشکلات را به همراه دارند. برخی از بی‌ثباتی‌های رفتاری قابل انتظار است و درمانگران این حوزه نبایستی همه رفتارها را مشکل روانی تشخیص دهند، بنابراین فراهم کردن روش‌های جلوگیری و مداخله‌های زودهنگام به‌طور قابل توجهی می‌تواند جهت کاهش تأثیرات منفی بالقوه درازمدت این دشواری‌ها حائز اهمیت باشد.

صاحب‌فصول در پایان گفت: کتاب حاضر منبع کارآمد و کاربردی مناسبی برای افرادی است که با خردسالان، کودکان سنین مهد کودک و پیش‌ دبستانی که مشکلات هیجانی و رفتاری از خود بروز می‌دهند، سر و کار دارند.
کد مطلب : ۲۷۹۴۹۸
http://www.ibna.ir/vdcgyy9x7ak9ut4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما