​مجموعه «درباره‌ احساسات» منتشر شد

آموزش مدیریت هوش هیجانی به کودکان

ایزابل توماس در مجموعه «درباره‌ احساسات» به کودکان کمک می‌کند تا هوش هیجانی خود را مدیریت کنند.
آموزش مدیریت هوش هیجانی به کودکان
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) «درباره احساسات» عنوان مجموعه‌‌ای 7 جلدی است که به قلم ایزابل توماس از سوی انتشارات فنی ایران (کتاب‌های  نردبان) منتشر شده است و تلاش دارد چگونگی مدیریت هوش هیجانی و احساس‌های مختلف مانند نگرانی، هیجان، مهربانی، خجالت کشیدن، خوشحالی، عصبانیت و حسادت را به کودکان بیاموزد.

کتاب‌های «من نگرانم»، «من حسودم»، «من به خودم می‌بالم» ، «من مهربانم»، «من خجالتی‌ام»، «من خوشحالم» و «من عصبانی‌ام» عنوان‌های این مجموعه‌اند که با ترجمه هایده کروبی منتشر شده و مطالعه آن می‌تواند نقش موثری در کنترل احساسات کودکان داشته باشد. 

در هر کتاب ضمن معرفی احساس‌، شیوه‌ شناسایی آن مطرح و راه‌های کنترل و ارزیابی آن عنوان شده است.
این مجموعه که با تصاویری از کلر السم همراه  منتشر شده است، در هر عنوان از مخاطب می‌خواهد تا با ساخت جعبه‌ای‌،‌ به صورت عملی با احساسات هیجانی خود مواجه شود.

در کتاب «من حسودم» می‌خوانیم: «حسادت باعث می‌شود فکر کنی که مثل دیگران خوب نیستی. حسادت موجب می‌شود با دیگران بدرفتاری کنی. اشکالی ندارد که حسودی کنی ولی نباید دیگران را مسخره کنی و چیزهای بد درباره‌ آن‌ها بگویی. این کار حال تو را بدتر می‌کند.»

انتشارات فنی ایران (کتاب‌های  نردبان) هر کدام از کتاب‌های مجموعه «درباره‌ احساسات» را در قطع خشتی با قیمت 8 هزارتومان منتشر کرده است.
کد مطلب : ۲۶۶۱۹۱
http://www.ibna.ir/vdccoeqis2bqes8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما